slide-2_biskup

 

 

 

„Z pewnością dla wielu łatwiej i korzystniej jest mieć młodych ludzi ogłupiałych i otumanionych, mylących szczęście z kanapą; dla wielu okazuje się to wygodniejsze, niż posiadanie młodych bystrych, pragnących odpowiedzieć (…) na wszystkie aspiracje serca”.

Papież Franciszek

 

„ZAPYTAJ BISKUPA” to videoblog Biskupa Leszka Leszkiewicza, który jest próbą odpowiedzi na pytania nurtujące dzisiejszą młodzież.
Pragniesz odpowiedzi na pytania egzystencjalne? Chcesz się czegoś dowiedzieć? Napisz na: zapytaj.biskupa@rusz-dusze.pl lub wypełnij poniższy formularz kontaktowy.
Pytania prosimy nadsyłać do końca miesiąca. Kolejne nagrania z odpowiedziami będą pojawiały się na kanale Rusz duszę (YT). Spośród wszystkich nadesłanych pytań Ks. Biskup odpowiada na 3 wybrane, na pozostałe odpowiedź nadejdzie drogą mailową.

 

Nie kombinuj – ZAPYTAJ!

 

MYŚLAŁEM O TYM…

Jak wyraziła się miłość Pana Boga w biblijnym potopie? Czy ślub kościelny jest konieczny do szczęścia człowieka? Odpowiedzi na powyższe pytania udziela biskup pomocniczy diecezji tarnowskiej Leszek Leszkiewicz. Posłuchaj Biskupa! Pytania można wysyłać
więcej

ZASTANAWIAŁEM SIĘ…

  Skąd wiemy, że Jezus Chrystus jest obecny w Hostii i Winie podczas mszy oraz w nas samych po przyjęciu Komunii Świętej? Skąd wiemy, że to my katolicy mamy racje, a nie np.
więcej